Elektrokola KTM patří k tomu nejlepšímu, jaká si můžete u nás koupit. Například model Macina Kapoho Elite je vemi exkluzivní záležitost pro ty nejnáročnější jezdce.

Novinka pro sezónu 2021. Velmi stabilní 28“ GRAVEL bike 2021 s hliníkovým rámem, sportovním designem, pevnou přední vidlicí a kotoučovými brzdami.

Domácí značka RB je eteblovaná na našem trhu již několik desetiletí. Začínala v době (1991) , když se na našem trhu nabízelo asi patnáct menších výrobců cyklistických rámů.

Že Merida kola umí je zcela jasné už mnoho let. Dokáže ovšem překvapit něčím speciálním a tím je pro letošek model trailového kola s příznačným názvem Big Trail.

Author je jedna z firem, která na našem trhu působí nejdéle. Již od roku 1993 vyvíjí a dodává kola na náš trh. Firma Universe Agency má tedy s výrobou kol obrovské zkušenosti. Vždy dbá na to, aby kola byla nejen velmi funkční a kvalita odpovídala jejich ceně. Author má také nejširší prodejní síť, kde svá kola nabízí.

Dámy, už nikdy nebudete zdolávat náročné kopce, dlouhé závody ani průsmyky samy. Xelius SL vás podrží vždy, když to budete potřebovat, a pomůže vám najít vnitřní sílu ve chvíli, kdy chybí jen malý krůček k tomu, abyste to vzdali.

Pokud toužíte po kole, které je z domácí výroby, sáhněte po unikátním modelu od RB. "Erbéčko" je na trhu už od roku 1991 a kola zde vznikají pod rukou dnes již legendárního konstruktéra Romana Bartosze, který v té době přešel ke kolům z konstrukční kanceláře motocyklů.

Jestliže máte ratolest ve věku 5 až 7 let a chcete mu dopřát zřejmě to nejlepší kolo, které lze na našem trhu pořídit, určitě si všimněte britské značky od značky Early Rider

Značka Merida patří do té nejlepší společnosti. Merida nejen že vyrábí kola pro nejširší vrstvy cyklistů,

Společnost Wilier byla založena v roce 1906 obchodníkem Pietrem Dal Molin, který společnost založil s myšlenkou konstruovat vlastní kola.

Strana 1 z 8

Vydává cyklistický čtrnáctideník

 

cykloservis sm