apache slide

AUTHOR ELEKTROKOLO

se skvělým motorem
celý článek

Jestliže máte ratolest ve věku 5 až 7 let a chcete mu dopřát zřejmě to nejlepší kolo, které lze na našem trhu pořídit, určitě si všimněte britské značky od značky Early Rider

Značka Merida patří do té nejlepší společnosti. Merida nejen že vyrábí kola pro nejširší vrstvy cyklistů,

Společnost Wilier byla založena v roce 1906 obchodníkem Pietrem Dal Molin, který společnost založil s myšlenkou konstruovat vlastní kola.

Značku HEAD sice většina sportovců zná z lyží nebo tenisových raket, ovšem HEAD jsou skvělá až exkluzivní jízdní kola.

Kola značky Leader Fox jsou montována v naší republice. V její nabídce je obrovské množství elektrokol, z nichž většina se také vyváží do zahraničí. Už to značí, že náročný zahraniční odběratel vyžaduje kvalitu.

Firma DaJ Sport společně s BP Lumen dodávají na náš trh jedny z nejlepších elektrokol. Jejich nabídka je obrovská (36 modelů!) v cenové hladině od 20.000 Kč až ke špičkovému TOP modelu Apache Scalp Bosch za 96.000 Kč.

Na našem trhu není mnoho kol, za která zaplatíte více jak 300.000 Kč. Jedním z nich je Merida, model Scultura Superlite LTD, o neuvěřitelně nízké hmotnosti 4,55 Kg (váženo bez pedálů).

Luxus nemusí znamenat jen číslo na cenovce, které vás ohromí. Luxus je i skvělá užitná vlastnost. V případě kola Author Ronin to platí stoprocentně.

Pořídit si kolo Willier znamená koupit si i kus cyklistické historie. Vždyť značka byla založena v roce 1906 Pietrem dal Molinem s myšlenkou konstruovat vlastní kola. O pár let později, v době nejistoty, se rozhodl da Molina zakomponovat do názvu i jméno města, ve kterém firma sídlila, přejmenovala se tak na Willier Tristina. Pod tímto názvem se kola prodávají dodnes, ovšem značku vlastní již bratři Gastadellové.

Cyklistika je krásný sport ve všech podobách. Jízdní kolo není jen pro silniční cyklistiku, treking nebo horské kolo. Jízdní kolo je třeba v provedení cargo, tedy uzpůsobené pro převoz různých nákladů. Cargo kola Babboe patří mezi skvosty s vynikajícím retro designem a především s nákladovým prostorem z krásného dřeva.

Strana 1 z 7

Vydává cyklistický čtrnáctideník

 

cykloservis sm