apache slide

AUTHOR ELEKTROKOLO

se skvělým motorem
celý článek

Dámy, už nikdy nebudete zdolávat náročné kopce, dlouhé závody ani průsmyky samy. Xelius SL vás podrží vždy, když to budete potřebovat, a pomůže vám najít vnitřní sílu ve chvíli, kdy chybí jen malý krůček k tomu, abyste to vzdali.

Pokud toužíte po kole, které je z domácí výroby, sáhněte po unikátním modelu od RB. "Erbéčko" je na trhu už od roku 1991 a kola zde vznikají pod rukou dnes již legendárního konstruktéra Romana Bartosze, který v té době přešel ke kolům z konstrukční kanceláře motocyklů.

Jestliže máte ratolest ve věku 5 až 7 let a chcete mu dopřát zřejmě to nejlepší kolo, které lze na našem trhu pořídit, určitě si všimněte britské značky od značky Early Rider

Značka Merida patří do té nejlepší společnosti. Merida nejen že vyrábí kola pro nejširší vrstvy cyklistů,

Společnost Wilier byla založena v roce 1906 obchodníkem Pietrem Dal Molin, který společnost založil s myšlenkou konstruovat vlastní kola.

Značku HEAD sice většina sportovců zná z lyží nebo tenisových raket, ovšem HEAD jsou skvělá až exkluzivní jízdní kola.

Kola značky Leader Fox jsou montována v naší republice. V její nabídce je obrovské množství elektrokol, z nichž většina se také vyváží do zahraničí. Už to značí, že náročný zahraniční odběratel vyžaduje kvalitu.

Firma DaJ Sport společně s BP Lumen dodávají na náš trh jedny z nejlepších elektrokol. Jejich nabídka je obrovská (36 modelů!) v cenové hladině od 20.000 Kč až ke špičkovému TOP modelu Apache Scalp Bosch za 96.000 Kč.

Na našem trhu není mnoho kol, za která zaplatíte více jak 300.000 Kč. Jedním z nich je Merida, model Scultura Superlite LTD, o neuvěřitelně nízké hmotnosti 4,55 Kg (váženo bez pedálů).

Luxus nemusí znamenat jen číslo na cenovce, které vás ohromí. Luxus je i skvělá užitná vlastnost. V případě kola Author Ronin to platí stoprocentně.

Strana 1 z 7

Vydává cyklistický čtrnáctideník

 

cykloservis sm