Nový silniční top model FUTURA2 CARBON je koncipovaný tak, aby uspokojil i nejnáročnější zákazníky FUTURA2 dosahuje nejvyšší úrovně modelů silničních treter. Je vyrobena z velmi lehkého a extrémně prodyšného mikrovlákna.

Značka POC je doslova synonymem bezpečnosti, a přesně to potvrzuje špičková nepromokavá bunda AVIP Rain Jacket, která je s cenovkou 8 400 korun doslova Rolls-Roycem mezi cyklistickými i univerzálně-sportovními pláštěnkami.

Zapomeňte na brýle. Ale pouze v případě, že si pořídíte špičkovou závodní přilbu ABUS In-Vizz, které má v přední části integrovaný zasouvací štítek. Jedná se o velmi pohodlnou záležitost, která se ovládá posuvem tlačítka na vrchní straně přilby.

Spojení funkčního materiálu a neméně precizního zpracování, to je bunda Silvini Promo MJ524. Ta v sobě kombinuje střih vhodný jak pro sportovní aktivity, tak i pro civilní nošení. Membránový materiál zajistí perfektní ochranu před profouknutím a současně dostatečnou míru paropropustnosti, předcházející nežádoucímu zapaření při pohybu.

Jestliže jste profesionální závodník, výkonnostní cyklista nebo hobík, který absolvuje během roku nějakou tu jízdu na čas a investujete do nutné aerodynamiky, určitě nesmíte přehlédnout časovkářskou přilbu KASK Bambino. Přilbu, která zvítězila v porovnávacím testu několika podobných výrobků prestižního portálu Bikeradar.

K čemu vám jsou skvělé a drahé cyklistické tretry, když do nich používáte špatné ponožky? jednou z variant, jak se v případě sportovních ponožek nesplést je sáhnout po značce X-SOCKS. Ponožky jsou vybaveny unikátní látkou Sinofit™ vyrobenou ze stříbra 99,9% ryzosti, které efektivně zamezuje růstu bakterií a zajišťuje ochranu proti nepříjemnému zápachu chodidel a plísním.

Logo Carrera jsme si zvykli vídat již v totalitních dobách především na lyžařských brýlích a přilbách, ovšem tato firma s dlouhou tradicí dnes udává směr i v cyklistice. Její přilby a cyklistické brýle sázejí na moderní technologie a zdobí hlavy a obličeje mnoha profesionálních cyklistů.

Kolekce cyklistického oblečení domácí značky Pells je velice široká a v podstatě obléká cyklistu od hlavy až k patě jak v letní, tak zimní sezóně. Výběr kvalitních materiálů a vlastní design všech produktů dělají z oblečení této značky trvanlivou a originální součást cyklistova šatníku, skvěle ladící s kolem, jak jinak než značky Pells, v terénu i na silnici.

Samozřejmě, že na trhu najdete tretry pro horskou cyklistiku i ve dvojnásobné ceně, než jsou námi představení Catlike Whisper, ale pro zařazení na stránky DeluxeCyclink rozhoduje nejen cena, ale i kvalita. A o tu nám jde také. A je jasné, že kvalita často bývá nadřazena nad cenu. U některých značek tomu bývá obráceně....

Modelová řada Synthe je jednou z nejdůležitějších novinek značky Giro pro kolekci 2015. Jedná se o silniční topmodel, jenž si odbyl premiéru na 101. ročníku Tour de France prostřednictvím jezdců stájí BMC, Katusha a dalších.

Strana 1 z 2

Vydává cyklistický čtrnáctideník

 

cykloservis sm