Hodně cyklistů si neodepře jízdu na kole ani za velmi nízkých teplot. Pokud patříte mezi ně a neváháte vyrazit i za teploty pod bodem mrazu, určitě potřebujete návleky na tretry, které zamezí vniknutí chladu k vašim nohám.

Sensor je mezi cyklisty již notorický známý nejen svými skvělými designy, ale samozřejmě i kvalitou použitých materiálů, která vždy převyšuje svou kvalitou cenu nabízeného výrobku.

Přilba Ventral SPIN nastavuje nový standard pro aerodynamický výkon, bezpečnost a větrání v silniční cyklistické přilbě.

Cyklistické tretry Vittoria vás svou kvalitou, tvrdostí podrážky možná doženou svou dokonalostí k šílenství. Tretry Velar Carbon z řady RACING PRO,

Nový silniční top model FUTURA2 CARBON je koncipovaný tak, aby uspokojil i nejnáročnější zákazníky FUTURA2 dosahuje nejvyšší úrovně modelů silničních treter. Je vyrobena z velmi lehkého a extrémně prodyšného mikrovlákna.

Značka POC je doslova synonymem bezpečnosti, a přesně to potvrzuje špičková nepromokavá bunda AVIP Rain Jacket, která je s cenovkou 8 400 korun doslova Rolls-Roycem mezi cyklistickými i univerzálně-sportovními pláštěnkami.

Spojení funkčního materiálu a neméně precizního zpracování, to je bunda Silvini Promo MJ524. Ta v sobě kombinuje střih vhodný jak pro sportovní aktivity, tak i pro civilní nošení. Membránový materiál zajistí perfektní ochranu před profouknutím a současně dostatečnou míru paropropustnosti, předcházející nežádoucímu zapaření při pohybu.

Jestliže jste profesionální závodník, výkonnostní cyklista nebo hobík, který absolvuje během roku nějakou tu jízdu na čas a investujete do nutné aerodynamiky, určitě nesmíte přehlédnout časovkářskou přilbu KASK Bambino. Přilbu, která zvítězila v porovnávacím testu několika podobných výrobků prestižního portálu Bikeradar.

K čemu vám jsou skvělé a drahé cyklistické tretry, když do nich používáte špatné ponožky? jednou z variant, jak se v případě sportovních ponožek nesplést je sáhnout po značce X-SOCKS. Ponožky jsou vybaveny unikátní látkou Sinofit™ vyrobenou ze stříbra 99,9% ryzosti, které efektivně zamezuje růstu bakterií a zajišťuje ochranu proti nepříjemnému zápachu chodidel a plísním.

Logo Carrera jsme si zvykli vídat již v totalitních dobách především na lyžařských brýlích a přilbách, ovšem tato firma s dlouhou tradicí dnes udává směr i v cyklistice. Její přilby a cyklistické brýle sázejí na moderní technologie a zdobí hlavy a obličeje mnoha profesionálních cyklistů.

Strana 1 z 2

Vydává cyklistický čtrnáctideník

 

cykloservis sm