Pro večerní a noční jízdu potřebujete mít na kole upevněnou kvalitní svítilnu. Můžete si například pořídit špičkové osvětlení od firmy Lezyne,

Vaše kolo si musíte maximálně chránit před nenechavci. Jednou z možností, jak pečlivě své kolo zabezpečit uvnitř auta, v kolárně na dovolené nebo kdekoliv jinde,

Jízda na kole není jen cyklistický závod nebo trénink. Jízda na kole je především běžná, pohodvá jízda, velmi často za účelem nákupu nebo do zaměstnání.

Vaše dítě rozhodně potřebuje pohodlí. Stejně jako vy ho potřebujete na svém kole. Pokud chcete své ratolesti pořídit skutečně luxusní vozík, který využijete nejen za kolem, ale i při běhu nebo na inline bruslích, zamyslete se nad tímto vozíkem. Disponuje kotoučovými brzdami, zvýšenou stabilitou, skvělým ventilačním systémem, je výborně odpružen a má mnoho dalších vychytávek, o kterých se dočtete na stránkách dovozce.

Velká pumpa je nyzbytnou součástí naší domácí výbavy ke kolu. Firma BBB, patřící mezi největší dodavatele cyklodílů a doplňků, jejíž portfolio nabízí tisíce produktů, dodává na trh tuto skvělou pumpu, která je určena především pro horská kola.

Značka Brooks nabízí řadu luxusního zboží. Brooks nejsou jen skvělá kožená sedla, bez kterých se cestovatelé neobejdou a které mají stoletou tradici.

V dnešní době si můžete své skvělé kolo "vyšperkovat" vším možným, co vás napadne. Kolo se totiž stalo nejen sportovním náčiním, ale i designovým produktem.

Vaše drahé kolo potřebuje kvalitní zabezpečení. Jedním z nejlepších zámků na našem trhu je skládací ABUS Bordo. Zámky Bordo vyrábí firma ABUS v mnoha modifikacích, od různých délek, až po designy. Můžete si vybrat Bordo na běžný klíč nebo s číselným kódem.

Dítě, které vezete na svém kole potřebuje pohodu a především bezpečnost. Sedačka Author Gruppy Maxi splňuje obě tato kritéria na více než sto procent.

Pokud chcete i doma zažívat komfortní jízdu na kole, určitě se zamyslete nad cyklistickým trenažerem Tacx Neo. Tento chytrý elektromagnetický trenažér vám dá skutečný pocit jízdy, vč. možnosti nastavení vibrací jízdy.

Strana 1 z 4

Vydává cyklistický čtrnáctideník

 

cykloservis sm