Silniční řídítka je vedle pedálů a sedla komponent, kterého se při jízdě dotýkáte. Řídítka jsou velmi důležitá, protože ovlivňují váš pocit při jízdě.

Bezdušové pláště se již dávno staly součástí našich kol. Ani jim se samozřejmě defekty nevyhnou a tak značka Weldite dodává na trh skvělý tmel (pěnu) na opravu tubeles pláště v případě, že máme defekt.

Především vaše drahé a exkluzivní kolo potřebuje pravidelnou očistu. A abyste kolo dokonale vyčistili, tak k tomu rozhodně nestačí jen houba a nějaká pěna v kýblu. Rozhodně se zamyslete nad skvělými přípravky Cyklostar, které vyrábí již od roku 1993 firma Everstar v Šumperku.

Značka Aerozine jsou nejrůznější doplňky pro vaše kolo. Vedle sedlovek, podsedlových objímek, převodníků, upínáků klik atd., si můžete pořídit

Tubolito je jedinečná superlehká duše, která je lehčí a odolnější díky použití inovativního materiálu. V porovnání s klasickou duší má výrazně vyšší odolnost proti procvaknutí

Vaše špičkové silniční kolo potřebuje špičkové obutí. Třeba silniční plášť Challnege Elite Open, ručně vyráběný plášť s vlastnostmi galusky, což znemená se znamenitými jízdními vlastnostmi.

Kola ZIPP jsou pro někoho doslova modlou. Rozhodně patří k tomu nejlepšímu na světě, co si můžete na své kolo dát. Představujeme vám ZIPP, model 404 NSW.

Kvalitně pružit znamená dát si na kolo přední odpruženou vidlici nevídaných kvalit. Tou je Rock Shox RS1 ACS Solo Air. Vidlice splňuje všechny parametry špičkového výrobku.

Mít drahé kolo znamená také pořádně si ho zabezpečit. Opravdu stačí vteřinka a kolo je pryč. Jistě, asi neexistuje stoprocentně spolehlivé zajištění, třeba v podobě cyklistického zámku, ale existuje zámek, který patří doslova k tomu nejlepšímu na světě, co si můžete pro uzamčení vašeho kola pořídit. Existuje zámek, který lze překonat opravdu velmi obtížně a to ještě za pomoci speciálního nářadí.

Pokud chcete mít na svém kole skutečně neobvyklé řazení, zapomeňte na stále populárnější elektronické řazení. Pořiďte si hydraulický řadící systém ACROS, v jehož setu naleznete přehazovačku, přesmykač, řadící páky a samozřejmě příslušenství jako jsou hadice a plnící kapalina. Celý set váží pouhých 426 gramů. ACOROS vás přivede do světa skutečně jemného a hladkého řazení, jaký jste dosud nezažili.

Strana 1 z 5

Vydává cyklistický čtrnáctideník

 

cykloservis sm