apache slide

AUTHOR ELEKTROKOLO

se skvělým motorem
celý článek

Značka Aerozine jsou nejrůznější doplňky pro vaše kolo. Vedle sedlovek, podsedlových objímek, převodníků, upínáků klik atd., si můžete pořídit

Tubolito je jedinečná superlehká duše, která je lehčí a odolnější díky použití inovativního materiálu. V porovnání s klasickou duší má výrazně vyšší odolnost proti procvaknutí

Vaše špičkové silniční kolo potřebuje špičkové obutí. Třeba silniční plášť Challnege Elite Open, ručně vyráběný plášť s vlastnostmi galusky, což znemená se znamenitými jízdními vlastnostmi.

Kola ZIPP jsou pro někoho doslova modlou. Rozhodně patří k tomu nejlepšímu na světě, co si můžete na své kolo dát. Představujeme vám ZIPP, model 404 NSW.

Kvalitně pružit znamená dát si na kolo přední odpruženou vidlici nevídaných kvalit. Tou je Rock Shox RS1 ACS Solo Air. Vidlice splňuje všechny parametry špičkového výrobku.

Mít drahé kolo znamená také pořádně si ho zabezpečit. Opravdu stačí vteřinka a kolo je pryč. Jistě, asi neexistuje stoprocentně spolehlivé zajištění, třeba v podobě cyklistického zámku, ale existuje zámek, který patří doslova k tomu nejlepšímu na světě, co si můžete pro uzamčení vašeho kola pořídit. Existuje zámek, který lze překonat opravdu velmi obtížně a to ještě za pomoci speciálního nářadí.

Pokud chcete mít na svém kole skutečně neobvyklé řazení, zapomeňte na stále populárnější elektronické řazení. Pořiďte si hydraulický řadící systém ACROS, v jehož setu naleznete přehazovačku, přesmykač, řadící páky a samozřejmě příslušenství jako jsou hadice a plnící kapalina. Celý set váží pouhých 426 gramů. ACOROS vás přivede do světa skutečně jemného a hladkého řazení, jaký jste dosud nezažili.

Dílem, který je na vašem pěkném kole nejvíce vidět, kam se mnohý znalec podívá poprvé jsou kliky. Chcete li si pořídit něco neotřelého a kvalitního, sáhněte po značce BOR, která nabízí několik variant pro silniční i MTB kola. Námi představený model BOR XM557 3X je určen pro MTB kola a oproti všm současným trendům je osazen trojpřevodníkem.

Součástky Campagnolo jsou pořád pojmem. I když v dnešní době mnozí cyklisté dávají přednost sadám součástek jiných značek, je doslova nepsaným pravidlem, že na italskou značku rámu patří jedině Campagnolo. Znalci to vědí. Jsou ale i sběratelé, kteří neváhají utratit velké peníze za výroční sady Campagnolo.

Vaše horské kolo si jistě zaslouží skvělá kola, neboť právě přední a zadní kolo bývá ve velké míře rozhodující pro rychlost a akceleraci vaší jízdy. Švýcarská firma DT Swiss patří ve světě cyklistiky k tomu lepšímu, od které si můžete pořídit pouze dokonalé výrobky. Pár kol s označením XRC 1200 má samozřejmě superlehké karbonové ráfky a ty společně s náboji se systémem Ratchet na zadním kole tvoří dokonalou jednotku pro maximální rychlost.

Strana 1 z 4

Vydává cyklistický čtrnáctideník

 

cykloservis sm